Programy wychowania przedszkolnego 2018/2019

Uchwałą Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2018/2019 w naszym przedszkolu realizowane są następujące programy wychowania przedszkolnego:

Grupy:
Tygryska, Pszczółki, Kubusia Puchatka
"Nasze przedszkole" - autorstwa M. Kwaśniewskiej oraz W. Żaby-Żabińskiej
MAC Edukacja

Grupy:
Sówki, Kłapouszka
"Wokół przedszkola" - autorstwa M. Kwaśniewskiej J. Lendzion oraz W. Żaby-Żabińskiej
MAC Edukacja
Pakiet edukacyjny: Olek i Ada

Grupa:
Kangurka i Króliczka
"Kocham przedszkole" - autorstwa M. Pleskot i A. Staszewskiej-Mieszek
WSiP
Pakiet edukacyjny: Tropiciele

Program wychowawczy Przedszkola Miejskiego nr 25

Program wychowawczy Przedszkola Miejskiego nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim.
Załączniki:

"Przyjaciele Zippiego"

Program jest realizowany w naszej placówce przez mgr Katarzynę Pawelczak.
Podstawowe założenie, jaki przyświeca programowi Przyjaciele Zippiego jest bardzo proste – jeśli małe dzieci nauczą się jak radzić sobie z trudnościami, to w okresie dorastania i dorosłości, powinny lepiej radzić sobie z problemami i kryzysami.

Język angielski

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi pani Karolina Bonifaciuk; odbywają się one 2 razy w tygodniu: u 4-, 5- i 6-latków po 30 minut, u 3-latków po 15 minut.
Kurs języka angielskiego opiera się o cykl wydawnictwa Pearson: "New English Adwenture".