Uczymy się o bezpieczeństwie na drodze

18 września odwiedziła nas pani policjantka. Dzieci przypomniały sobie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas uczestnictwa w ruchu drogowym.

Pożegnanie wakacji przez Sówki

Na pożegnanie wakacji pani Kasia zaprosiła dzieci z grupy Sówki do restauracji na wspaniałe desery. To była pyyyyyszna wyprawa!

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji na dzieci czekało dużo atrakcji: wspólne spotkanie na tarasie, trampolina, zabawy
z chustą animacyjną, zagadki o przedszkolu, mini siłownia, tor przeszkód, rysowanie plakatów o naszym przedszkolu, a także pyszne lody. Wszystkim Przedszkolakom życzymy wspaniałych chwil spędzonych w naszym przedszkolu!

Projekt czytelniczy

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego nasze Króliczki przystąpiły do projektu czytelniczego "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Wspólnie z Misiem Łakomczuchem będą przeżywać wspaniałe przygody. Rozpoczęcie projektu nastąpiło w poniedziałek. Miś Łakomczuch będzie podróżował po domach dzieci i zapraszał do wspólnej lektury dzieci i ich rodziny. To będzie wspaniała literacka przygoda! O dalszych postępach będziemy informować.
Za Misia Łakomczucha dziękujemy Pani Eli!